HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek başarılı çalışmalarla tarım sektöründe adını duyurmak için kurulan firmamız GÖRÜKLE TARIM MARKET özellikle; Tohum, Fide, Fidan ve Zirai İlaç, Bitki Besleme, ve Danışmanlık hizmetleri ile BURSA ve MARMARA BÖLGESİ dahilinde tarım sektörünün önde gelen firmalarından biri olmayı hedefliyor. Firmamız kurulduğu günden bu yana tarım alanında başarıya ulaşmanın haklı gururu ve özgüveniyle bundan sonra yapacağı hizmetleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.

VİZYONUMUZ

Güven, Üretim, Satış, Danışmanlık Hizmetleri ve hizmet sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmaktır. İşbirliği içinde olduğumuz müşterilerimize, çalışana, tedarikçiye, çözüm ortaklarımıza dürüst ve saygılı davranmaktır.

MİSYONUMUZ

Bölgemizde insani değerleri ön planda tutarak, doğanın ve çevrenin her daim korunması gerektiğini göz ardı etmeden çalışmalarını yürütmektedir. Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteri ile aramızda kalıcı dostluklar yaratmak en büyük değerlerimizdir.

BEKLENTİMİZ

Marmara Bölgesinde gerek Tarım sektöründe gerekse diğer alanlarda lider kuruluş olarak tüm sektöre öncü olup piyasanın aradığı ve güvendiği sektör olmayı hedefliyoruz.

loggggo